Maroon 5 - Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera
/

MLZ ORGANİZASYON

MLZ ORGANİZASYON sunduğu organizasyon, kiralama, şov-gösteri, süsleme ve promosyon hizmetleri ile sektöründeki tüm ihtiyaçların tek adreste tedarik edildiği profesyonel bir organizasyon şirketidir.

MLZ, organizasyon konusundaki uzmanlığı ile düğünden sünnete, konserden festivale, açılış törenleri, mezuniyet etkinliği, ramazan etkinliği, catering hizmeti, toplu yemek ve kokteyllere kadar tüm etkinliklerinizde çözümler sunarak tüm detayları hassasiyetle planlar.

Talep halinde tüm organizasyon ekipmanları -profesyonel ses sistemleri, truss, ışık sistemi, podyum, led ekran, lcd ekran, sinevizyon, görüntü sistemleri gibi- için kiralama hizmetleri de sunan MLZ Organizasyon etkinliklerinizde sanatçı, sunucu, dj, animasyon grubu, palyaço, jonglör, tahtabacak, ilizyonist, bando, halk oyunu veya dans gösterileri de organize edebilir ve istenilen ölçüde çadır kiralama hizmeti sunmaktadır.

Marmara Üniversitesi, Yalova Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi gibi seçkin eğitim kurumlarına ek olarak, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Yalova Belediyesi, Pendik Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi, Darıca Belediyesi, Yıldırım Belediyesi ve Çankaya Belediyesi farklı ölçeklerdeki konser, festival, tören vb. organizasyon işlerini üstlendiğimiz birçok referanslarımızdan bazılarıdır.