Maroon 5 - Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera
/

İK POLİTİKAMIZ

Bir firmanın iyi bir kariyer imkanı sunabilmesi için herşeyden önce iyi bir geçmişinin ve engin bir birikiminin olması gerekir.

Değişim, yenilik ve bilgi kaynağımız olan çalışanlarımız sektörümüzün gereği olarak güncel kalarak bizim yerimizi sağlamlaştıma konusundaki yegane yapı taşlarımızdır. Sahip olduğumuz birikim ve prestijin nesilden nesile bölgeden bölgeye aktarılmasının temelinde çalışanlarımızın yeteneği ve emeği olduğunun bilinciyle en doğru yatırımın bireylere yapılan yatırımların olduğunu düşünerek insan kaynakları konusundaki hassasiyetimizi koruruz.

Hepimiz başta müşteri odaklı çalışan, kaliteye ve güncelliğe önem veren, değişime açık, proaktif, sorumluluk sahibi, kültürel çeşitliliğe duyarlı ve en önemlisi takım ruhunun bilincine varmış, alanında uzman MLZ Organizasyon ekibiyiz...

Yasal ve ticari sorumluluklarımız etik kurallarımız dahilinde kurumsal değerlerimizle birleşerek iş standartları çerçevesinde işimizi sektörümüzde özel ve farklı bir yere ulaştırmıştır.

Eğer siz de bu profesyonel ekibimizin bir parçası olmak ve değerlerimize iş gücü sunmak isterseniz, iş başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURU FORMU

Başvuru Sebebi

Başvurulan Pozisyon
Ad, Soyad

Doğum Yeri

Doğum Tarihi

Medeni Durumu

Cinsiyet

Askerlik Durumu

Ehliyet

Ev Telefonu

Cep Telefonu

Faks

E-Mail Adresi

İrtibat Adresi

Eğitim

İş Tecrübesi

Katıldığı Kurs ve Eğitimler

Yabancı Dil Bilgisi / Derecesi

Bilgisayar Bilgisi

Hobiler

Referanslar